ServisimBenim Markası ve Logosuna Yönelik Kullanım

Genel Politikamız

ServisimBenim markası ve logosunun kullanım hakkı sadece INVENTO A.Ş.’ne aittir. Sadece INVENTO A.Ş. tarafından izin verilmiş ve / veya INVENTO A.Ş. ile yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, ServisimBenim markası ve logosunu kullanabilir.

Bu kılavuz, ServisimBenim markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

Öncelikle kullanım ilkelerine uymanızı rica ederiz. Belirtilen ilkelere uyulmaması durumunda üyeliğinizin askıya alınması, ürün alım ve satımınızın sınırlanması gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek isteriz.

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz

İzin Verilenler

* Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda ServisimBenim’de satış yaptığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; “ServisimBenim’de satış yapıyorum.”, “Sattığım bu ürünü sadece ServisimBenim’de bulabilirsiniz.”

* İş Ortaklığı Programına katılarak ServisimBenim’in tanıtım bannerlarını sitenizde kullanabilirsiniz.

Sınırlamalar

* ServisimBenim markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, ServisimBenim markasının her zaman “ServisimBenim” olarak kullanılması gerekmektedir.

Yasaklı Durumlar
ServisimBenim’den marka ve logo kullanımı ile ilgili yazılı onay alınmadığı* sürece ServisimBenim ekran görüntülerini, ServisimBenim markası ve logosunun aşağıdaki yerlerde kullanımı yasaktır:

* Tanıtım materyallerinizde (Kartvizitler, broşürler, elektronik postalarınız gibi.)
* Web sitenizde
* Listelemelerinizde
* Eşyalarınızda (El yapımı veya değil. Örneğin; kahve kupalarınız, kaleminiz, bloknotlarınız, oyuncaklarınız.)

Yukarıda belirtilen durumlar dahilinde ServisimBenim’e atıfta bulunmak, ServisimBenim marka ve logosunu kullanmak, başkalarının sizin ServisimBenim tarafından desteklendiğiniz veya ServisimBenim’in bir parçası olduğunuz izlenimini yaratabilir.

* ServisimBenim web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.

ServisimBenim Alan Adı

– ServisimBenim kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı, INVENTO A.Ş.’ne aittir. “ServisimBenim” ve ServisimBenim’e benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır.

– www.servisimbenim.com sitesinde, ServisimBenim ve ServisimBenim benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere ServisimBenim tarafından son verilecektir.

– Yazılı onay almak için affiliate@servisimbenim.com gönderebilirsiniz.